Konference přírodního stavitelství 2020-ODLOŽENA

04.01.2020 14:33

4. ročník přednášek, diskusí, konzultací, nových kontaktů nad tématem PŘÍRODNÍCH STAVEB, žití blíže k přírodě, cestě jak se k tomu dostat a vše co k tomu patří. ....SE ODKLÁDÁ NA DOBU, KDY SE BUDEME MOCI SEJÍT !!

 

Místo bude ještě upřesněno, pravděpodobně v Mezigeneračním a dobrovolnickém centru TOTEM z.s., Kaznějovská 51, Plzeň od 9:00.

Máte na výběr buď přijet nebo se účastnit online ze svého domova. (Vše bude upřesněno dle aktuální situace. Přihlášení se vše dozví v mailech.)

Letos přijede herec Mario Kubec a Petra Kubecová, aby pověděli jejich životní cestu z Prahy do Krušných hor (kde mají 7 ha rodový statek a staví slamák). 

Dále se dozvíme o rekonstrukci roubenky tradičními tesaři (Skřítkové tesaři), 

o nosných slaměných panelech vyráběných v Táboře (Slam-Pa). 

Přijede Lukáš Gavlovský, aby pověděl své zkušenosti z vestavby slamáku do stodoly a o slaměné přístavbě. 

Václav Šváb (Envic) nám poví o "Nulových" domech od roku 2020 - co chtějí zákony a co stavebníci a

Jakub Formánek umí změřit příjemné/nezdravé klima v domě. 

A Věra Nosková pak vše zakončí svou hladivou energií ženy-poví více o roli ženy jako tvůrkyně domova. Domov, může vztahy podpořit nebo i rozbít.

Během dne máte možnost konzultovat své projekty s přednášejícími, budou i tématické stánky.
Během dne bude zajištěno občerstvení (káva, čaj, drobné pochutiny). Oběd bude nebo nebude dle aktuálních nařízení vlády.

Cena vstupenky je 1000 Kč. Pro přihlášené z března 2020 platí původní ceny!! Platit se bude až na místě. Pro online přihlášené je cena 500 Kč. Platit lze na bankovní účet 2100853798/2010. Do poznámky k provedené platbě je nutné pro rozlišení uvést své jméno.
 

A o plynutí a spokojenost se budu starat já Hanka Kudová (Spokojené stavby)

Zpět

© 2016 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode